Fit Your Life Sp. z o.o. - Tarnowskie Góry

Fit Your Life to nowy, dwupoziomowy klub o powierzchni ponad 800 m2, w centrum Tarnowskich Gór, w którym znajdują się dwie sale fitness, siłownia, gabinet masażu oraz mniprzedszkole.
Nasza siłownia wyposażona została w profesjonalne urządzenia firmy Master Sport z linii Professional Line oraz Cardio Line:

- do ćwiczeń na wolnych ciężarach
- do ćwiczeń na maszynach (20 stanowisk)
- oraz duża ilość sprzętu cardio - rowery, eliptery oraz bieżnie (20 stanowisk)

Nasi instruktorzy pomogą ułożyć optymalny zestaw ćwiczeń, dostosowany do indywidualnych potrzeb, a dietetycy wspomogą radą przy doborze diety i suplementów.

W gabinecie masażu można skorzystać z masażu klasycznego, sportowego, wyszczuplającego, relaksacyjnego oraz antycellulitowego.


Dane teleadresowe - Fit Your Life Sp. z o.o.

Adres: Opolska 6, 42-600 Tarnowskie Góry
Telefon: 32 284 12 26

UWAGA, firma nie wstawiła linka zwrotnego!

Adres e-mail i strony www jest niewidoczny, ponieważ firma nie wstawiła linka zwrotnego do naszego katalogu.

Aby odkryć adres e-mail i www, prosimy umieścić w dowolnym miejscu na Państwa stronie następujący kod:

Strona na której Państwo umieszczacie link, musi być dokładnie ta sama którą określiliście w formularzu wpisu jako stronę Państwa firmy. Po wstawieniu kodu na Państwa stronę, prosimy o zgłoszenie kodu klikając: KOD ZOSTAŁ WSTAWIONY - CHCĘ WALIDOWAĆ LINK!. W wypadku świadomego usunięcia linka zwrotnego (co jest złamaniem umowy), informacje o Państwa stronie są automatycznie usuwane. Zapewnia to automatyczna moderacja co 48 godzin i ręczna, co ok. 2 tygodnie.